1720079

18-10-2019

100-lecie niepodległości

GIMNAZJALIŚCI PIĘKNIE RECYTOWALI O POLSCE

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Kiedy myślę, Ojczyzna...", który zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Polskiej Cerekwi. Jakub Pietrzak z kl. IIIa zdobył I miejsce, a Tomasz Orlik z kl. IIIb zajął III miejsce.

20181127 093750

Świętujemy w przedszkolu 100 lecie odzyskania niepodległości

9 listopada wszyscy uczestniczyliśmy w szkolnym apelu, z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. O godz. 11.11. wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski.
19 listopada w przedszkolu dzieci zaprezentowały montaż słowno-muzyczny dotyczący tej ważnej rocznicy, na który zostali zaproszeni wszyscy chętni rodzice. Było bardzo uroczyście.

Zdjęcia w naszej Galerii

Przegląd Pieśni i Tańca Patriotycznego

W środę 14 listopada 2018 r. grupa przedszkolaków tj.: Julia G, Nadia U, Wiktoria H, Amelia C, Marcin K, Marcel D, Dominik P i Marcel P reprezentowała nasze przedszkole na Przeglądzie Pieśni i Tańca Patriotycznego zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Reńskiej Wsi. Spotkanie rozpoczęło się wspólnym odśpiewaniem hymnu Polski przez wszystkich uczestników i zaproszonych gości. Następnie obejrzeliśmy montaż słowno- muzyczny przygotowany przez organizatora przeglądu. Piękne prezentacje przedszkolaków na scenie były nagradzane gromkimi brawami. Dziękujemy bardzo za pamiątkowe dyplomy i upominki oraz słodki poczęstunek.

Serdeczne podziękowania dla rodziców za życzliwość i okazaną pomoc.
Zdjęcia do obejrzenia TUTAJ