1720137

Twój IP: 34.204.189.171
18-10-2019

Bal karnawałowy

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci. Ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dla przedszkolaków jest to dzień niezwykły i wyczekiwany.

14 lutego w „Walentynki” gościliśmy w przedszkolu na balu mnóstwo kolorowych gości. Były królewny, wróżki, biedronki, motylki a także policjanci, strażacy, ninja i wiele innych, wspaniałych postaci. Wspólnie z dziećmi przebrały się również Panie nauczycielki. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”, „lambada”. Dużo radości sprawiły dzieciom tańce na gazecie i z kolorowymi balonami. Po intensywnych pląsach przyszedł czas przerwy i odpoczynku, podczas którego dzieci ze smakiem zjadły poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca przedszkolaki z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Na pamiątkę pozostały nam cudowne zdjęcia.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Zdjęcia do obejrzenia TUTAJ