2027402

Twój IP: 34.204.198.244
06-07-2020

KONTYNUUJEMY INNOWACJĘ TEATRALNĄ ONLINE

Z Teatrem Ziemi Rybnickiej współpracujemy od października 2019 roku.

Wspólnie z uczniami   zostaliśmy bardzo mile przyjęci przez dyrektora teatru. Opowiedział nam o formach działalności, pokazał pomieszczenia i wyjaśniłdo czego są przeznaczone.Wyjaśnił na czym polega specyfika tego miejsca i praca poszczególnych osób w teatrze.Przedstawił osoby odpowiedzialne za prowadzenie warsztatów z naszymi dziećmi.

Warsztaty odbyły się dwa razy po trzy godziny, wpaździernikustyczniu.Podczas wspólnych spotkań uczestnicy innowacji poznali żne formy pracy z tekstemruchem scenicznym,wyrażania emocjii postaw w wielu sytuacjach społecznych.
20200129 092927 zmniejszone

Odbyły się także warsztaty taneczne z pracownikami Studia Tańca Vivero. Fragment warsztatów można obejrzeć w krótkim filmiku załączonym do tekstu. Niestety pozostałe dwa spotkania musieliśmy odwołać ze względu na pandemię. Cieszymy się,że mogliśmy uczestniczyć w tych formach rozwoju.Mamy nadzieję, że wszystko wróci do normy i znowu będziemy się rozwijać scenicznie.

Uczniowie z nauczycielami przygotowali spektakl o tematyce ekologicznej. Na razie nie możemy wystawić go na żywo, ale jesteśmy gotowi.Uczestnicy innowacji przygotowują nagrania swoich ról i mamy nadzieję, że uda się przedstawić naszą pracę w wersji online.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do umożliwienia naszej innowacji

Pani DyrektorJolancie Belko, Pani Dyrektor Gminnej Biblioteki W Reńskiej Wsi Barbarze Franicy

Panu WójtowiGminy Reńska Wieś Tomaszowi Kandziorze oraz Panu WicewójtowiGminy Reńska Wieś Janowi Domkowi za wsparcie finansowe.

Dziękujemy również Panu Dyrektorowi Teatru –Panu MichałowiWojaczkowi za okazane zrozumienieiwspaniały kontakt z naszą młodzieżą.Dziękujemy pracownikom teatru i życzymy  wielu sukcesów.

Zwyrazami wdzięczności opiekunowie grupy teatralnej z Długomiłowic.

Barbara Pietrzak, Alina Buchta