herb

Dziennik Elektroniczny

 Zaloguj 

Odwiedziło nas:

2117497
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Wszystkie
745
1217
1962
2054000
30371
34037
2117497

Twój IP: 3.237.71.23
21-09-2020

Dzień Mamy w naszym przedszkolu

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Co zrobić, aby ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich Mam? Jaki prezent ofiarować za ich trud i miłość? Szczególnie w tym okresie, kiedy nie możemy zorganizować tradycyjnego wspólnego spotkania . Nasze przedszkolaki wspólnie ze swoimi wychowawcami przygotowały specjalny filmik, na którym prezentują siebie i krótki program artystyczny.

Dzieci z grup: „Smerfy”, „Żabki” oraz „Pszczółki” z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem zaśpiewały piosenki oraz zaprezentowały okolicznościowe wiersze. W ten sposób dziękowały za miłość, trud wychowania, troskę i cierpliwość.

Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień pozostanie na długo w pamięci dzieci oraz ich Rodziców.

Z okazji Dnia Matki pracownicy Przedszkola składają wszystkim Paniom serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu rodzinnym.

mama pg

herbgminny

Ostatnio dodane zdjęcia

szachyszachyszachyszachyszachyszachyszachyszachyszachy