2120474

Twój IP: 3.237.200.21
22-09-2020

Witaj szkoło !

Wybiła już godzina. Dzwonek!

Rok szkolny się zaczyna.

Znów dni popłyną pracowite, nad szkolną książką, nad zeszytem…

Życzę Wam wszystkim na początek szkolnego roku – samych piątek

I znowu ta szkoła pewnie nie jeden z nas obudził się rano z myślą, że 1 września nieubłagalnie zawitał.

Naukę czas zacząć!

Biel i czerńłatwe kolory prawie każdy z nas mógł zauważyć na ulicy i w szkole oczywiście wszystko za sprawą elegancko ubranych i rozpoczynających nowy rok szkolny uczniów.

Jedni z uśmiechem, drudzy z nieco mniejszym entuzjazmem powrócili po długiej przerwie w szkolne mury.

Ale zarówno dla jednych, jak i drugich, 1 września oznacza to samo – koniec wakacji, początek roku szkolnego.

Serdecznie witamy Was, drodzy uczniowie po tak długiej przerwie w nowym 2020/21 roku szkolnym. Troszkę innym jak do tej pory. Bardzo się cieszymy, że w obecnej sytuacji Wszyscy są zdrowi. Miejmy nadzieję, że dostosowując się do wszelkich wytycznych i norm, będziemy nadal w dobrej formie kontynuować naukę w tak trudnym czasie.

Z wyrazami szacunku Dyrektor Zespołu Szkolno–Przedszkolnego

oraz Grono Pedagogiczne