Twój IP: 44.197.197.23
23-09-2021

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY OBJĘCIU DZIECI NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM.

DZIECI GRUPY 4-5 LATKÓW "ŻABEK”  do 09 kwietnia   2021rPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W DŁUGOMIŁOWICACH.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kędzierzynie-Koźlu w ramach współpracy w zapewnieniu uczniom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu w placówce podczas trwania epidemii prosi o przekazanie informacji: Rodzicom dzieci przedszkolnych grupy 4-5 latków "Żabek" o objęciu dzieci nadzorem epidemiologicznym do 09 kwietnia 2021r.w związku ze stycznością z dzieckiem, które miało kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2.W załączeniu informacja dla rodziców: dzieci przedszkolne grupy 4-5latków "Żabek" Publicznego Przedszkola w Długomiłowicach, które zostały objęte nadzorem epidemiologicznym

RODZICE/OPIEKUNOWIE DZIECI GRUPY 4-5 LATKÓW "Żabki " PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W DŁUGOMIŁOWICACH. Należy obserwować dzieci do 09 kwietnia 2021r. i dwa razy dziennie mierzyć temperaturę ciała dziecka i kontrolować jego stan zdrowia.
W przypadku wystąpienia niepokojących objawów
m.in. takich jak: kaszel, duszności, podwyższona temperatura ciała, ból mięśni, utrata smaku lub węchu, proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym (należy poinformować lekarza o przebywaniu pod nadzorem epidemiologicznym).Nadzorem epidemiologicznym nie są o objęciu pracownicy Publicznego Przedszkola Długomiłowicach. W razie pytań należy kontaktować się z dyrektorem szkoły lub w/w lekarzem rodzinnym lub Państwowym Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kędzierzynie-Koźlu 509 810 267 lub e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.