Twój IP: 44.197.197.23
23-09-2021

Drodzy Uczniowie, Rodzice,  Nauczyciele, Wszyscy pracownicy Szkoły

Kończy się rok szkolny 2020/2021, rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Rozpoczynające się wakacje to okres wypoczynku, a także zbierania sił i energii na kolejny rok szkolny.

Z całego serca gratulujemy Wam wiedzy i umiejętności, które zdobyliście w mijającym roku szkolnym /innym niż dotychczas ze względu na pandemię/. Życzymy, aby wakacje były okresem dobrego i bezpiecznego wypoczynku, czasem samych radosnych chwil i miłych przygód.

Gratulujemy Wam osiągnięcia, jakim jest ukończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!
Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – podziwiajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.
Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Długomiłowicach