Twój IP: 18.232.177.219
28-06-2022

ROZGRYWKI REKREACYJNO- SPOROTWE DLA KLAS I- III GMINY REŃSKA WIEŚ

ROZGRYWKI REKREACYJNO-SPORTOWE DLA KLAS I-III GMINY REŃSKA WIEŚ

Dziś 08.06.2022 na „Orliku”w Reńskiej Wsi odbyły się rozgrywki rekreacyjno-sportowe wszystkich klas I-III z Naszej Gminy. Organizatorem tego wydarzenia były: Gmina Reńska Wieś oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Długomiłowicach. Mimo nie sprzyjającej pogody, wszystko się udało. Odbyły się zawody sportowe w duchu „ przyjemnej i zdrowej rywalizacji”. Nie obeszło się także, bez niespodzianek w formie dmuchańców oraz koni, na których można było pojeździć. Na sam koniec po wyczerpujących zawodach sportowych Gmina Reńska Wieś ufundowała poczęstunek w formie pizzy oraz rozdano nagrody rzeczowe i dyplomy za uczestnictwo w rozgrywkach . Dzieci w tym dniu poznały i przestrzegały zasady zdrowej rywalizacji sportowej oraz tworzyły atmosferę współpracy i współdziałania w zespole. Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w tym wydarzeniu i mamy skromna nadzieję, iż takich dni będzie więcej.Zachęcamy do fotorelacji:)