32008

Twój IP: 18.204.227.250
15-10-2019

Spotykamy się w bibliotece

W związku z dniem bibliotekarza przedszkolaki z grupy „Motylki” odwiedziły bibliotekę i złożyły paniom Basi i Ani serdeczne życzenia. Dzieci z wielką radością odwiedzają to magiczne miejsce. W czasie tego spotkania pani Basia opowiedziała przedszkolakom o pracy bibliotekarza a także dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Zobaczyły także jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Przedszkolaki chętnie opowiadały o swoich ulubionych bajkach, o tym, kto im czyta na dobranoc i jakie książki podobają im się najbardziej. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Pani bibliotekarka przeczytała bajeczkę pt.: „Kicia kocia w bibliotece”, którą dzieci z radością słuchały. Za dobre zachowanie przedszkolaki dostały nagrodę- naklejkę. Potem wszystkie dzieci wspólnie z paniami wykonały pracę plastyczną- piękne kolorowe kwiaty, które posłużyły ozdobieniu naszej placówki. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały i obiecały, że wrócą do biblioteki, aby móc korzystać z bogatej oferty książek dla przedszkolaków.

Zdjęcia TUTAJ.