32016

Twój IP: 18.204.227.250
15-10-2019

Wyjazd do kina i sali zabaw

Istne szaleństwo u „Motylków”!  Niestety przez źle zapowiadającą się pogodę musieliśmy przełożyć nasz wyjazd  do Juraparku w Krasiejowie. Dzięki  konkretnym działaniom udało się szybko odzyskać uśmiechy   na twarzach wyczekujących dzieci i zorganizować wyjazd do kina Helios na film pt.: „W krainie cudów”  i do  do sali zabaw Arcadia. Celem wycieczki  był udział w seansie kinowym zwiększający kompetencje społeczne i obywatelskie, świadomość i ekspresję kulturalną; kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz  nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych (kino) oraz w środkach transportu; integracja grupy i wzmocnienie więzi koleżeńskich, doskonalenie samodzielności oraz kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę.  W sali zabaw dzieciaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, przeciskać się przez liczne tunele, zjeżdżać na zjeżdżalni. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika , w którym można było odpocząć i nabrać sił przy wspólnym stole ze smakołykami i soczkami. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełne niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do domów.
Zdjęcia w naszej GALERII.