2042021

Twój IP: 3.237.71.23
19-09-2020

"Trzymaj formę" w przedszkolu

Bardzo chętnie nasze przedszkolaki przyłączyły się do starszych kolegów i koleżanek, którzy realizowali ogólnopolski program edukacyjny „Trzymaj formę!” promujący zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży szkolnej.
Już od najmłodszych lat przedszkolaki zdobywają wiedzę na temat zdrowego odżywiania się. Wiedzą, jak ważną rolę w codziennej diecie odgrywają witaminy. Nic nie smakuje tak dobrze, jak własnoręcznie przygotowana, zdrowa sałatka owocowa, owocowy szaszłyk, czy warzywna „śmieszna kanapka”. Potrawy przygotowuje się lepiej i milej w towarzystwie kolegów i koleżanek.
Wiadomo, że oprócz zdrowej, zbilansowanej diety ważna jest aktywność fizyczna. „Motylki” wykazały się nią podczas turnieju sportowego uczestnicząc z dużym zaangażowaniem w różnych konkurencjach. Podczas całej imprezy panowała gorąca atmosfera. Na zakończenie dzieci otrzymały medale i dyplomy.

Zdjęcia TUTAJ.