2120403

Twój IP: 34.205.93.2
22-09-2020

Program edukacji stomatologicznej Instytutu Blend-a-med Oral-B

Dzieci z grupy Motylki uczestniczyły w ogólnopolskim programie edukacji stomatologicznej "Niesamowity świat higieny jamy ustnej" przygotowanym przez Instytut Blend-a-med Oral-B. Celem programu było zaangażowanie dzieci w zajęcia, podczas których zdobyły niezbędną wiedzę na temat higieny jamy ustnej, dbania o zęby, sposobów i częstotliwości prawidłowego szczotkowania zębów oraz przełamania bariery regularnych wizyt stomatologicznych. Dzieci otrzymały specjalnie przygotowane przez Instytut Blend-a-med Oral-B arkusze ćwiczeń, które pozwoliły im utrwalić zdobyte wiadomości. Zajęcia prowadziła pani Weronika- szkolna pielęgniarka, która w ciekawy sposób zaprezentowała także dzieciom na czym polega jej praca i dała możliwość zapoznania się z atrybutami charakterystycznymi dla tego zawodu znajdującymi się w jej szkolnym gabinecie.

Zdjęcia TUTAJ.