Twój IP: 34.226.244.70
24-02-2020

Pasowanie na przedszkolaka.

Na ten dzień wszyscy w naszym przedszkolu- zarówno dzieci, jak i ich rodzice a także wychowawcy -długo oczekiwali. Każda grupa wiekowa przygotowała swoje popisowe deklamacje wierszy, wykazała się znajomością piosenek o tematyce prozdrowotnej, a także zaprezentowała duże umiejętności taneczne.

Grupa trzylatków- „Smerfy ”pod kierunkiem pani Lucyny z niebieskimi balonikami w rękach i niebieskimi kokardami pod szyją wyrecytowała wiersz pt. „ Niebieski”.

Grupa 4 i 5 - latków -” Żabki” , których wychowawcą jest pani Monika zadeklamowała wiersz pt. „ Zielony”, by w kuliminacyjnym momencie jeden z przedszkolaków z zieloną kokardą pod brodą wyskoczył spod wielkiego liścia łopianu. Natomiast grupa najstarsza czyli zerówkowe „ Pszczółki”, pod opieką pani Magdaleny wyrecytowała wiersz pt.: „ Żółty” dzierżąc   w rękach piękne słoneczniki. Kulminacyjnym momentem był sam akt pasowania, któremu przewodniczyła Dyrektor naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, pani Jolanta Belko. Dzieci otrzymały pamiątkowe birety i dyplomy. Na zakończenie uroczystości odbyły się pamiątkowe zdjęcia i wszystkich zaproszono na przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.

Osoby odpowiedzialne: Pani Lucyna Drejka, pani Lucyna Olbrich , pani Magdalena Pawlik

Zdjęcia TUTAJ