Twój IP: 34.226.244.70
24-02-2020

Konkurs jesienny : „ Zwierzaki-Cudaki”

Na powitanie jesieni ogłoszono konkurs pod hasłem: „ Zwierzaki-Cudaki”. Prace konkursowe miały zostać wykonane z owoców, warzyw i różnego materiału przyrodniczego.

Przygotowując swoje dzieła uczestnicy powinni kierować się następującymi kryteriami :   samodzielność, pomysłowość oraz akcent humorystyczny. Na wykonanie prac dzieci miały kilka dni, w zadaniu mogli pomagać dorośli. Prawie każdy przedszkolak wziął udział w tym przedsięwzięciu. Komisja po długich naradach uznała, że poziom prac był bardzo wysoki i wytypowała kilku zdobywców I miejsca, pozostałe prace zdobyły II miejsce.

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody rzeczowe. Mamy nadzieję, że równie ochoczo przedszkolaki wezmą udział w kolejnych konkursach organizowanych przez naszych wychowawców.

Osoby odpowiedzialne: pani Magdalena Pawlik

Zdjęcia TUTAJ