2027375

06-07-2020

Przedszkolaki to czyste dzieciaki

zdrowo i

Z okazji przypadającego 27 lutego, Dnia Niedźwiedzia nasz projekt w którym bierzemy udział czyli Kids Zdrowo i Sportowo, wspólnie ze swoim partnerem akcji- firmą Velvet zorganizowali  konkurs „Świętuj z Misiem Velvetusiem… na sportowo!

Nasze przedszkolaki podczas kolejnych z resztą już zajęć o higienie, postanowiły zrobić krótki filmik dotyczący przede wszystkim mycia rąk i wysłać swoje zgłoszenie do udziału w tym konkursie. Nagroda główna to zestawy pluszowych misiów Velvetusiów. Każde dziecko w zwycięskim przedszkolu otrzyma swoją przytulankę. Cała akcja jednak nie polega tylko na wzięciu udziału w konkursie, najważniejszym akcentem podczas tych zajęć jest upowszechnianie świadomości dzieci na temat zagrożeń wynikających z braku nawyków higienicznych, które mogą doprowadzić do szerzenia się chorób przenoszonych drogą brudnych rąk.

@światvelvet
@kidsandsport