Twój IP: 44.197.197.23
23-09-2021

WARSZTATY MYDELNICZE W PRZEDSZKOLU

W tym tygodniu przedszkolaki z grupy „ŻABKI” uczestniczyły
w warsztatach mydelniczych przeprowadzonych przez ich wychowawczynię
p. Monikę Drejkę. Prowadząca omówiła w jaki sposób można wykonać mydełko oraz jakie będą potrzebne nam składniki. Podczas spotkania dzieci zapoznały się z etapami powstawania mydełek. Przedszkolaki z wielkim przejęciem wysłuchały rad nauczycielki. Wszystkim przedszkolakom bardzo podobało się tworzenie mydełek, a najbardziej ucieszył efekt końcowy. Mydełka nie tylko pięknie pachniały, ale tez pięknie wyglądały.

Tematem wiodącym tych zajęć jest zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, chęć obdarowania naszych dziadków prezentami. Mydełka które dzieci wykonały, zostaną wręczone dziadkom naszych przedszkolaków z okazji ich święta.

Z tej okazji pragniemy złożyć wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia, pociechy z wnuków oraz abyście byli jak najdłużej z nami, 100 Lat! Tego życzą przedszkolaki, wychowawcy grup na czele z panią dyrektor ZSP w Długomiłowicach.

Zdjęcia tutaj