Twój IP: 3.237.16.210
23-10-2021

Podsumowanie konkursu ekologicznego” Segreguj.pl”

IMG 20210920 WA0003

W minioną środę 15 września przed Halą Sportową „Śródmieście” w Kędzierzynie-Koźlu   odbył się Ekopiknik z okazji finału VIII edycji konkursu ekologicznego:” Segreguj.pl”. Głównym organizatorem był Związek Międzygminny Czysty Region. Na tę ciekawą imprezę otrzymało zaproszenie również nasze przedszkole i najstarsza grupa „Pszczółek” pod opieką wychowawczyni pani Magdaleny Pawlik. Dzieci uczestniczyły z ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem we wszystkich proponowanych atrakcjach. Koniecznie należy wspomnieć o występie teatru Kultureska i świetnym aktorskim trio, w których wykonaniu zobaczyliśmy spektakl pt.:” Bukiet talentów”. Następnie dzieci zostały zaproszone do wspólnego śpiewania i zabaw z animatorami, a ogromne bańki mydlane dodatkowo uatrakcyjniły ten czas. Odbyły się liczne ekoquizy, w których z powodzeniem wzięły udział również nasze przedszkolaki : Victoria i Elias. Ostatnim punktem programu tej ekologicznej imprezy był finał konkursu i rozdanie nagród wszystkim laureatom. Nasze przedszkole również otrzymało pamiątkowe dyplomy oraz upominki w postaci gier planszowych o tematyce ekologicznej. Nagrody wręczył sam wójt Gminy Reńska Wieś, pan Tomasz H. Kandziora. Do wspólnej pamiątkowej fotografii z naszymi Pszczółkami przyjęli zaproszenie wójt Gminy Reńska Wieś oraz główny koordynator konkursowy pan Marek Łabno. Wszystkie przedszkolaki z naszego oddziału pragną serdecznie podziękować za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w tym wspaniałym przedsięwzięciu.

Galeria zdjęć tutaj