Twój IP: 3.237.16.210
23-10-2021

Dzień Przedszkolaka

Przedszkolaki mają swoje święto. Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Co więcej, powstała również piosenka na ich cześć, czyli hymn przedszkolaków, a Dzień Przedszkolaka spędzany jest na zabawie. W Naszym Przedszkolu, panie z Gminnej Biblioteki Publicznej w Reńskiej Wsi , wraz z Biblioteką Szkolną-odwiedziły maluszki wraz ze słodką niespodzianką. Dodatkowo każde dziecko otrzymało medal dla SUPER PRZEDSZKOLAKA. Na koniec dla naszych przedszkolaków czekała słodka i zdrowa niespodzianka - pyszne czerwone jabłuszka. Z tego miejsca przedszkolaki wraz z wychowawcami chcieliby podziękować gospodarzom i całej załodze MATEJKA SADY. Jabłka szybko się rozeszły i wszystkim bardzo smakowały.

dzień przedszkolaka