herb

Dziennik Elektroniczny

 Zaloguj 

Odwiedziło nas:

3065379
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Wszystkie
976
926
3165
2998152
37055
34037
3065379

Twój IP: 18.232.177.219
28-06-2022

Dzień Przedszkolaka

Przedszkolaki mają swoje święto. Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Co więcej, powstała również piosenka na ich cześć, czyli hymn przedszkolaków, a Dzień Przedszkolaka spędzany jest na zabawie. W Naszym Przedszkolu, panie z Gminnej Biblioteki Publicznej w Reńskiej Wsi , wraz z Biblioteką Szkolną-odwiedziły maluszki wraz ze słodką niespodzianką. Dodatkowo każde dziecko otrzymało medal dla SUPER PRZEDSZKOLAKA. Na koniec dla naszych przedszkolaków czekała słodka i zdrowa niespodzianka - pyszne czerwone jabłuszka. Z tego miejsca przedszkolaki wraz z wychowawcami chcieliby podziękować gospodarzom i całej załodze MATEJKA SADY. Jabłka szybko się rozeszły i wszystkim bardzo smakowały.

dzień przedszkolaka

herbgminny

Ostatnio dodane zdjęcia

szachyszachyszachyszachyszachyszachyszachyszachyszachy