Twój IP: 18.232.177.219
28-06-2022

Dzień Babci I Dziadka

W zimową styczniową aurę wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka wszystkie dzieci z naszego przedszkola już kilka tygodni wcześniej przygotowywały się do obchodów tego święta. Każda grupa wiekowa z zapałem przystąpiła do wykonania podarunków . Przedszkolaki pracowały z bardzo zróżnicowanym materiałem począwszy od drewna, makaronu, a nawet ziarenek kawy i gipsu. Poznając nowe techniki plastyczne suszyły plastry pomarańczy, odciskały gąbką, formowały plastikowe elementy. Dało to imponujące rezultaty, o czym niech zaświadczą fotografie z warsztatów.

Ponadto każda grupa opracowała program artystyczny, by śpiewem i recytacją podziękować ukochanym dziadkom za ich miłość.