herb

Dziennik Elektroniczny

 Zaloguj 

Odwiedziło nas:

3065389
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Wszystkie
986
926
3175
2998152
37065
34037
3065389

Twój IP: 18.232.177.219
28-06-2022

W karnawale same bale

Karnawał to niezwykle miła tradycja, bardzo lubiana przez najmłodszych. Jest to czas przepełniony muzyką i świetną zabawą. Dla naszych przedszkolaków bal karnawałowy to dzień wyjątkowy, dostarczający im wielu przeżyć i radości.

W piątkowy poranek rozpoczął się zabawa karnawałowa. Wszystkie grupy bawiły się w swoich salach, pięknie przystrojonych w kolorowe balony, serpentyny, papierowe girlandy. Wystrój każdej z nich wprowadził dzieci w radosny nastrój, zachęcając do wspólnej zabawy. W każdej sali rozbrzmiewała wesoła muzyka,
a przedszkolaki przebrały się w kolorowe postaci bohaterów znanych bajek.
W poszczególnych salach można było spotkać: wróżki, księżniczki, indianki, piratów, policjantów, strażaków, spider- mana, batmana nie sposób zliczyć
i wymienić wszystkich postaci. Podczas prezentacji wyjątkowych strojów, wszyscy z wielkim zaciekawieniem oglądali przebranie kolegów i koleżanek, odgadując bajkowych bohaterów. Radości przedszkolaków nie było końca,świetnie bawiły się przy rytmach cza - czy, samby i innych dziecięcych przebojach, chętnie uczestniczyły w zabawach muzyczno – ruchowych. Kolorowe pociągi, taniec makareny, szalone pląsy przy muzyce wprawiły wszystkich w karnawałowy nastrój. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, spędziły ten czas w miłej, bajecznej atmosferze. Po balu pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego karnawału.

Dziękujemy rodzicom, za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz za poczęstunek.

Galeria zdjęć tutaj

herbgminny

Ostatnio dodane zdjęcia

szachyszachyszachyszachyszachyszachyszachyszachyszachy