herb

Dziennik Elektroniczny

 Zaloguj 

Odwiedziło nas:

3065422
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Wszystkie
1019
926
3208
2998152
37098
34037
3065422

Twój IP: 18.232.177.219
28-06-2022

SZKOLNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

      Dnia 4 listopada boisko szkolne Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Długomiłowicach było miejscem zmagań indywidualnych zawodów lekkoatletycznych chłopców i dziewcząt klas 4-8.      Celem zawodów była popularyzacja lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży, integracja społeczna dzieci i młodzieży szkół podstawowych oraz wyłonienie najbardziej uzdolnionej sportowo młodzieży.                                                Do rywalizacji przystąpiło 32 uczniów. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach biegowych na dystansach 60 m, 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1000 m oraz  rzucali piłeczką palantową na odległość.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

KLASY IV-V

BIEG NA 60M

CHŁ

1.           OLIWER BACHNIAK   11’67”

2.           FABIAN TYCZKA         12’31”

BIEG NA 100M

CHŁ

1.           OLIWER BACHNIAK 16’55”

2.           FABIAN TYCZKA       19’55”

BIEG NA 200M

1.           OLIWER BACHNIAK 39’92”

2.           FABIAN TYCZKA      47’25”

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

1.           FABIAN TYCZKA           20.00M

2.           OLIWIER BACHNIAK   17.80M

KLASY VII-VIII

BIEG NA 100M

DZ

1.           EMILIA PIEGZA           15”26””

2.           PAULINA PIEGZA        15”69””

3.           WIKTORIA DURBUS   16”21””

CHŁ

1.           KACPER DZIERŻOK    15”33””

2.           ADAM OSTROWSKI  15”46””

3.           SZYMON NIEWIESZ  15”88””

              

BIEG NA 200M

DZ

1.           EMILIA PIEGZA      32”01””

2.           PAULINA PIEGZA   32”53””

3.           JESICA TYCZKA       38”80”

CHŁ

1.           ADAM OSTROWSKI   33”12””

2.           SZYMON NIEWIESZ   34”49””

3.           KACPER DZIERŻOK     35”03””

BIEG NA 400M

DZ

1.           EMILIA PIEGZA      57”16””

2.           PAULINA PIEGZA   59”29””

3.           HANNA STANIEK   1’14”

CHŁ

1.           ADAM OSTROWSKI 1’O5”

BIEG NA 800M

DZ

1.           EMILIA PIEGZA 3’02”72””

2.           PAULINA PIEGZA 3’40”06””

3.           HANNA STANIEK   3’40”82””

BIEG NA 1000M

CHŁ

1.           ADAM OSTROWSKI    4’03”04””

2.           PATRYK GOLA              4’57”12””

3.           MATEUSZ WIDERA      6’59”20””

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

DZ

1. LENA GALIŃSKA    23.20M

2. EMILIA PIEGZA      19.90M

3. PAULINA PIEGZA   19.80M

CHŁ

1.           ADAM OSTROWSKI    42.10M

2.           PATRYK GOLA              33,30M

3.           MARCEL CWALINA      30.80M

herbgminny

Ostatnio dodane zdjęcia

szachyszachyszachyszachyszachyszachyszachyszachyszachy