Twój IP: 35.175.212.130
14-05-2021

KOPALNIA EKO-WIEDZY- KONKURS

Drodzy uczniowie i rodzice

Zapraszamy do udziału w konkursie KOPALNIA EKO-WIEDZY.

Po zakończeniu wirtualnego spaceru zapraszamy do udziału w naszym internetowym Quizie Kopalnia EKO-wiedzy, w którym uczniowie (klasy IV-VII) będą odpowiadać na pytania dotyczące bioróżnorodności Kopalni. Celem projektu jest edukacja ekologiczna dzieci
 i młodzieży w wymiarze interaktywnym oraz rozwijanie zainteresowań bioróżnorodnością naszego regionu.

SZKOŁY, KTÓRE ZAANGAŻUJĄ NAJWIĘCEJ UCZNIÓW I UZYSKAJĄ NAJWYŻSZĄ ILOŚĆ POPRAWNYCH ODPOWIEDŹI OTRZYMAJĄ DOTACJE FINANSÓW, KTÓRE BĘDĄ MOGŁY PRZEZNACZYĆ NA DOWOLNY PROJEKT EDUAKCYJNY REALIZOWANY W 2021 ROKU.

Kryterium przyznania nagród będzie ilość prawidłowych odpowiedzi zwrotnych przesłanych przez uczniów poszczególnych szkół, wyrażona procentowo w stosunku do liczby uczniów
w danej szkole w klasach od IV do VII. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w załączonym obok Regulaminie Konkursu.

Nagrody dla szkół:
I nagroda – dotacja w wysokości 5 000 zł

II nagroda –dotacja w wysokości 3 000 zł

III nagroda- dotacja w wysokości 2 000 zł

PONADTO UCZNIOWIE, KTÓRZY JAKO PIERWSI UDZIELĄ PRAWIDŁOWYCH ODPOWIEDŹI OTRZYMUJĄ 10 ATRAKCYJNYCH NAGRÓD RZECZOWYCH.

Zachęcamy do udziału, w załączniku znajduje się link gdzie należy wypełnić zgodę na udział dziecka w konkursie, można odesłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

file:///C:/Users/PC/Downloads/regulamin_konkursu_kopania_eko-wiedzy.pdf

PS. Ostatnia storna regulaminu s. 4, można także wydrukować i przesłać skan na w/w adres do DNIA 11.11.20