herb

Dziennik Elektroniczny

 Zaloguj 

Odwiedziło nas:

3065274
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Wszystkie
871
926
3060
2998152
36950
34037
3065274

Twój IP: 18.232.177.219
28-06-2022

Rodzice

Komunikat

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

RODZICE/OPIEKUNOWIE DZIECI GRUPY 6-LATKÓW "PSZCZÓŁKI" PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W DŁUGOMIŁOWICACH. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kędzierzynie-Koźlu w ramach współpracy w zapewnieniu uczniom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu w placówce podczas trwania epidemii prosi o przekazanie informacji:
Rodzicom dzieci przedszkolnych grupy 6 latków "Pszczółki" o objęciu dzieci nadzorem epidemiologicznym w związku ze stycznością z dzieckiem, które miało kontakt z osobą zakażonąwirusemSARS-CoV-2. 
W załączeniu informacja dla rodziców: Dzieci przedszkolne grupy 6 letnie "Pszczółki" Publicznego Przedszkola w Długomiłowicach, zostały objęte nadzorem epidemiologicznym
z powodu styczności dziecka, które miał kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2.
W związku z powyższym należy od dnia 26 marca 2021 r. do 03 kwietnia 2021r.

Należy obserwować dzieci i dwa razy dziennie mierzyć temperaturę ciała dziecka i kontrolować jego stan zdrowia. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów m.in. takich jak: kaszel, duszności, podwyższona temperatura ciała, ból mięśni, utrata smaku lub węchu, proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym (należy poinformować lekarza o przebywaniu pod nadzorem epidemiologicznym). Nadzorem epidemiologicznym nie są o objęciu pracownicy Publicznego Przedszkola Długomiłowicach. W razie pytań należy kontaktować się z dyrektorem szkoły lub w/w lekarzem rodzinnym lub Państwowym 

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY z dnia 25.03.202r.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Rodzice/opiekunowie uczniów kl. I Publicznego Przedszkola w Długomiłowicach.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kędzierzynie-Koźlu w ramach współpracy w zapewnieniu uczniom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu w placówce podczas trwania epidemii prosi o przekazanie informacji: Rodzicom uczniów kl. I o objęciu dzieci nadzorem epidemiologicznym w związku ze stycznością z dzieckiem, które miało kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2. W załączeniu informacja dla rodziców: uczniowie kl. I Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Długomiłowicach, zostali objęci nadzorem epidemiologicznym z powodu styczności dziecka, które miał kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2. W związku z powyższym należy od dnia 25 marca 2021 r. do 29 marca 2021r. należy dwa razy dziennie mierzyć temperaturę ciała dziecka i kontrolować jego stan zdrowia. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów m.in. takich jak: kaszel, duszności, podwyższona temperatura ciała, ból mięśni, utrata smaku lub węchu, proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym (należy poinformować lekarza o przebywaniu pod nadzorem epidemiologicznym). Nadzorem epidemiologicznym nie są o objęciu pracownicy Publicznego Przedszkola w Długomiłowicach.W razie pytań należy kontaktować się z dyrektorem szkoły lub w/w lekarzem rodzinnym lub Państwowym Powiatowy Inspektor Sanitarny             w Kędzierzynie-Koźlu 509 810 267 lub e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor szkoły
Jolanta Belko

Rodzice/opiekunowie dzieci grupy 4-5latków "Żabki" Publicznego Przedszkola w Długomiłowicach.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

 


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kędzierzynie-Koźlu w ramach współpracy
w zapewnieniu uczniom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu w placówce podczas trwania epidemii prosi o przekazanie informacji:

Rodzicom dzieci przedszkolnych grupy 4-5 latków "Żabek" o objęciu dzieci nadzorem epidemiologicznym w związku ze stycznością z dzieckiem, które miało kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2.

W załączeniu informacja dla rodziców: Dzieci przedszkolne grupy 4-5 letnie "Żabki" Publicznego Przedszkola w Długomiłowicach zostały objęte nadzorem epidemiologicznym z powodu styczności dziecka , które miał kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2. W związku z powyższym należy od dnia 8 marca 2021 r. do 15 marca 2021r.

Należy obserwować dzieci i dwa razy dziennie mierzyć temperaturę ciała dziecka
i kontrolować jego stan zdrowia. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów 
m.in. takich jak: kaszel, duszności, podwyższona temperatura ciała, ból mięśni, utrata smaku lub węchu, proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym (należy poinformować lekarza o przebywaniu pod nadzorem epidemiologicznym).Nadzorem epidemiologicznym nie są o objęciu pracownicy Publicznego Przedszkola Długomiłowicach.W razie pytań należy kontaktować się z dyrektorem szkoły lub w/w lekarzem rodzinnym lub Państwowym Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kędzierzynie-Koźlu 509 810 267 lub e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dyrektor szkoły
Jolanta Belko

Listy rekrutacji 2020/2021

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W zakładcie pliki do pobrania->Rekrutacja 2020/2021 dostępne są pliki z listami
dzieci przyjętych do Publicznego Przedszkola w Długomiłowicach,
uczniów przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Długomiłowicach
na rok szkolny 2020/2021

Link do zakładki tutaj