Twój IP: 35.175.212.130
14-05-2021

Rodzice

Rodzice/opiekunowie dzieci grupy 4-5latków "Żabki" Publicznego Przedszkola w Długomiłowicach.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kędzierzynie-Koźlu w ramach współpracy
w zapewnieniu uczniom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu w placówce podczas trwania epidemii prosi o przekazanie informacji:

Rodzicom dzieci przedszkolnych grupy 4-5 latków "Żabek" o objęciu dzieci nadzorem epidemiologicznym w związku ze stycznością z dzieckiem, które miało kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2.

W załączeniu informacja dla rodziców: Dzieci przedszkolne grupy 4-5 letnie "Żabki" Publicznego Przedszkola w Długomiłowicach zostały objęte nadzorem epidemiologicznym z powodu styczności dziecka , które miał kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2. W związku z powyższym należy od dnia 8 marca 2021 r. do 15 marca 2021r.

Należy obserwować dzieci i dwa razy dziennie mierzyć temperaturę ciała dziecka
i kontrolować jego stan zdrowia. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów
m.in. takich jak: kaszel, duszności, podwyższona temperatura ciała, ból mięśni, utrata smaku lub węchu, proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym (należy poinformować lekarza o przebywaniu pod nadzorem epidemiologicznym).Nadzorem epidemiologicznym nie są o objęciu pracownicy Publicznego Przedszkola Długomiłowicach.W razie pytań należy kontaktować się z dyrektorem szkoły lub w/w lekarzem rodzinnym lub Państwowym Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kędzierzynie-Koźlu 509 810 267 lub e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jolanta Belko