Twój IP: 35.175.212.130
14-05-2021

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY z dnia 25.03.202r.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Rodzice/opiekunowie uczniów kl. I Publicznego Przedszkola w Długomiłowicach.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kędzierzynie-Koźlu w ramach współpracy w zapewnieniu uczniom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu w placówce podczas trwania epidemii prosi o przekazanie informacji: Rodzicom uczniów kl. I o objęciu dzieci nadzorem epidemiologicznym w związku ze stycznością z dzieckiem, które miało kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2. W załączeniu informacja dla rodziców: uczniowie kl. I Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Długomiłowicach, zostali objęci nadzorem epidemiologicznym z powodu styczności dziecka, które miał kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2. W związku z powyższym należy od dnia 25 marca 2021 r. do 29 marca 2021r. należy dwa razy dziennie mierzyć temperaturę ciała dziecka i kontrolować jego stan zdrowia. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów m.in. takich jak: kaszel, duszności, podwyższona temperatura ciała, ból mięśni, utrata smaku lub węchu, proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym (należy poinformować lekarza o przebywaniu pod nadzorem epidemiologicznym). Nadzorem epidemiologicznym nie są o objęciu pracownicy Publicznego Przedszkola w Długomiłowicach.W razie pytań należy kontaktować się z dyrektorem szkoły lub w/w lekarzem rodzinnym lub Państwowym Powiatowy Inspektor Sanitarny             w Kędzierzynie-Koźlu 509 810 267 lub e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jolanta Belko